Uptown Market pavasarinė dizaino ir mados mugė

Uptown Market pavasarinė dizaino ir mados mugė

Smagu, kai į vieną vietą susirenka tiek daug Lietuvos kūrėjų pristatyti savo įdomiausių mados, dizaino ir interjero darbų! Tai buvo pirmasis mūsų dalyvavimas Uptown Market – didžiausioje pavasario dizaino ir mados mugėje.

Nors oras buvo permainingas ir gal nevisai pavasariškas, bet džiaugiamės, jog galėjome dalyvauti geriausiame piknike šį savaitgalį kartu su Poffertjes olandiškais blyneliais ir pristatyti mugės dalyviams ir lankytojams skaniąsias Coffeebrewer kavas ir organiškas Teabrewer arbatas! Kas lankėtės ir drįsot išlįsti į kiemelį – gal matėt ir ragavot, kas ne – tikimės sutikti jus kituose renginiuose:)

O štai keli daiktai, kurie mums paliko įspūdį:

  • Nuostabus, šviežias, rankų darbo PESTO padažas su bazilikais ar kanapių sėklom iš JOE – būtina paragauti! Ragavom ir mes, o vėliau grįžom pirkti dar:) JOE galite rasti ir Tymo turgelyje:)
  • Wehold – gamina paprasto dizaino, medinius, funkcionalius laikiklius (rack’us) dviračiams, riedlentėms ir įvairiems board’ams: http://wehold.eu/
  • Įdomios kojinės Pančiakos – originalūs dizainai, kuriuose susipina 90-ųjų video žaidimai ir 19 amžiaus lietuviški audinių motyvai.
  • Simonos Kaunaitės rankų darbo puodeliai ir lėkštės – labai derėtų prie skanios kavos ar desertų 🙂
  • Oldskūl – įvairios senienos, šmutkės, indai ir seni itališki kavinukai:)

Visą Uptown Market dalyvių sąrašą galite rasti čia.

Smagus renginys, tikimės dalyvauti ir kitąmet!

Grįžti į tinklaraštį